ManFIT

Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 13 MB
  • Version 1.1.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Health Group
Sağlıklı bir yaşam için akıllı cep telefonunuza ManFIT spor uygulamasını indirebilirsiniz.

Sağlıklı bir yaşam için akıllı cep telefonunuzdan yardım alabilirsiniz. ManFIT mobil uygulaması sağlıklı yaşamanız amacıyla geliştirilmiş kaliteli bir spor uygulamasıdır. Uygulamayı kullanmak için Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Uygulamamız fitness ekipmanı gerektirmeden kilo verme ve vücut geliştirme için geniş bir yelpazede kurslar sunar.

Evde basit egzersiz rutinleri ile spor  yapabilirsiniz. Spor yapmak için illa özel kurslara yada özel hocalara ihtiyacınız yoktur. Mobil cihazınızdan yararlanarak spor yapabilirsiniz. Eğitim programınıza bağlı kalın. İstikrarlı bir şekilde spor yaparak hayatınızı daha sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz. Bu arada, çabalarınızı ve antrenman başarılarınızı göstermek için egzersiz sonuçlarınızı sosyal medyadaki arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızın spor yaşamını etkilemek için kendi başarılarınızı onlarla paylaşabilirsiniz. 

Vücut geliştirme konusunda hangi bölgede çalışmaya ihtiyacınız varsa ManFIT uygulamasının seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Vücudun yorgunluk altında daha uzun süre çalışmasını sağlamak için kas dayanıklılığınızı artırın.

ManFIT indir